Yasmijn verliest met T Kan Minder -15 kilo

  • Blog_field_Totaal afgevallen 15

Yasmijn (19) uit Winschoten is een van de vele deelnemers die in september jl is begonnen met het Afslankprogramma T kan minder. De afgelopen weken is ze 15 kilo afgevallen!

"Ik ben onlangs begonnen met het Afslankprogramma T Kan Minder, omdat ik meer zelfvertrouwen wilde krijgen en wat gewicht wilde verliezen. Wat ik echt niet had verwacht, is hoe makkelijk het eigenlijk ging!

Natuurlijk waren er momenten dat het moeilijk was, zoals het gezellige wijntje drinken met vriendinnen, maar ik heb die verleiding even laten gaan.

Ik wilde mijn focus behouden en mijn doel bereiken. En het heeft gewerkt! Ik ben inmiddels al 15 kilo kwijt en voel me ontzettend goed in mijn vel. Nu wil ik nog 10 kilo verder afvallen, daarom ben ik ook doorgegaan met het natraject Support.
Ik ben echt blij dat ik de stap heb gezet om met dit programma te beginnen! "

Yasmijn verliest 15 kilo met afslank programma Kan Minder